QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Escape-Npt Yada Bug

+3
Admin
peg0
QwcWooW
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Escape
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 26
Teşekkür Alma Sayısı : 0

Escape-Npt Yada Bug - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 3:59 pm

IM:RAFETELMORad GL_tommy onimosreturns rockandroll kacamassin kaderinden AL LAN ESSOLU ES*SEK IFTIRA ATIYORSUN BU ADAMLAR HUMAN SIRF SAGLAM ORC ADAM OLSUN DIYE EVET SAVASTAYDI BU ADAMLAR COMMANDERDI DIYORLAR ESSOLUESSEK KIMSINIZ LAN SIZ BU ADAMLARDA DRAGONU OLANDA VAR GM LE DE KONUSUCAKLAR
Escape
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 26
Teşekkür Alma Sayısı : 0

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 4:06 pm

HANİ LAN SS İN ********* MİLLETE İFTIRA ATIP BANLATIYORSUN NE KADAR ARGO WARSA HAKEDIYORSUN BEN SENI ELIME GECIRSEM KONUSMAM YA SENI GUZELCE DOMALTIR CUMLE ALEMIN ICINDE***IMDE ELIME GECMIYOR BU FIRSAT O*** COCUGU
RevenqefuL
Admin
Admin
RevenqefuL

SmileKO Kullanıcı Puanı : 292
Teşekkür Alma Sayısı : 12

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 5:36 pm

Escape demiş ki:
Revenqeful gece pk partimize girdin gördün npt yaptık mı biz zaten senden sonra da sabahın 4ünde son bowl u dönüp ciktim uyudum banlamışlar hiç mi görmüyosun nasıl oynadıgımızı bi ses cikarsana

ben gece 1-2 gibi cktm sanrm evet, siz kacta cıktınz blmiyorm , ..sembol konusunda bende sembol görmedim escape de ancak clansızlara res atılınca sembol gelmiyor- res sırasında clansız mıydı bilmiyorm bilemeyizde sanrm. iki tarafta delillerini ortaya koysun taktir ADMİNindir.

seviyeli konusmaya dikkat edelim-
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 6:33 pm

Escape demiş ki:
14.05.2010 tarihinde 3k npm wardi nazi işsareti wardi savaşta ve savaştan sonra sabahın 4 üne kadar cz de np kastim yanımda vişnevotka ve mrschanges vardi uyumadan np kastik bowl donduk zaten humanlarıda soktugumuz durum ortada simdi siz adammısınız?hepinize bu
ya laga luga yapıyorsun burda dediğine bak takıldığın adamlar npt analizinde oto banlandı visnevodka msn den de diyorki
diğer çarımdaki np yi alıyordum npt değil dio geçin bu işleri escape seni adam yerine koydum vent ine geldim
götün kalktı 2 gün sonra oyunu bırakıom ya ben ayakları yaptın muhattabı kesiyorum uğraşmıyorum kendini bibok sanıon aq
ulan ben sana sıçtığım boktaki sinek gibi bakmam it herif.
bak:
Server Adı: QuesTneT
IP: 95.173.165.120
Aktif Oyuncu: 117
Toplam Hesap: 1701
toplam hesap seni silince 1700 oluyor kayıp yok iyi böle ilerle hadi
http://smile.benimforum.org
DeLiFiseK
Professional
Professional
DeLiFiseK

SmileKO Kullanıcı Puanı : 194
Teşekkür Alma Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 9:08 pm

konu kilit beyler fazla uzamasın lütfen

Escape-Npt Yada Bug
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2