QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Escape-Npt Yada Bug

+3
Admin
peg0
QwcWooW
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
QwcWooW
Member
Member
QwcWooW

SmileKO Kullanıcı Puanı : 28
Teşekkür Alma Sayısı : 1

Escape-Npt Yada Bug Empty
MesajKonu: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 7:25 am

Eet Sayın Yetkılı ARkadaslar
14.05.2010 Tarıhınde Aksam Ustu Olan Restde Maqe Olan Charda 600 np Warken 1.30-2 Saat Icınde 10 k Dan Fazla Np Kasmıs Bulunmakta.PwnStars Olarak Buna Karsıyız VE ARastırılmasını Istıyoruz.

En son QwcWooW tarafından C.tesi Mayıs 15, 2010 7:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
peg0
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 7:32 am

Bizde PwnStarS ailesi olarak bu konunun bir sonuca varılmasını istiyoruz.
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 10:38 am

QwcWooW demiş ki:
Eet Sayın Yetkılı ARkadaslar
14.05.2010 Tarıhınde Aksam Ustu Olan Restde Maqe Olan Charda 600 np Warken 1.30-2 Saat Icınde 10 k Dan Fazla Np Kasmıs Bulunmakta.PwnStars Olarak Buna Karsıyız VE ARastırılmasını Istıyoruz.
dediğiniz oyuncu banlı zaten
http://smile.benimforum.org
QwcWooW
Member
Member
QwcWooW

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 10:48 am

Tesekkurler.Db Dende Sılındıgıne Gore Hersey Daha Guzel Olucaktır.
Escape
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 26
Teşekkür Alma Sayısı : 0

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:43 pm

savaşta benle np kasanlar vuqe ve imrschangesi .. admin senin her karakterin karşımda yalan oldu her teamini de alt üst ettik ondan garezin var çekemiyosun ne hilemi ne npt mi gördünüz lan
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:45 pm

14.05.2010 tarihinde 3k npm wardi nazi işsareti wardi savaşta ve savaştan sonra sabahın 4 üne kadar cz de np kastim yanımda vişnevotka ve mrschanges vardi uyumadan np kastik bowl donduk zaten humanlarıda soktugumuz durum ortada simdi siz adammısınız?hepinize bu
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:46 pm

7k np kastik dragonu aldık hemen zırlayın işiniz ne amk? biz burda 1 günde 17k np gördük lan playermisiniz eziqler qwlkjelkahs pm atmış diyorki bana nasıl np kastın nasıl ? eziqsin hiç bi zamanda ögrenemicen pk yapmayı kusura bakma huyum kurusun iyi biliyorum pk yı
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:47 pm

clanınıza gelmiyorum diye mi ya cok iyi playersin clana bekleriz zir zir ötüyodunuz yok dedik diyemi *** topunuzun
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:48 pm

burda kimseye sesimizi cikarmiyoruz kaçtane player varsada o dragonu ben elime aldım 2 ay kimse alamadi lan 2 ay amk 2 ay..knightonline kuran player zaten...kaybolun iftira da atmayın warsa da npt incele lan ne hakla banlıyosun seninle de özel konuscaz
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:49 pm

dragonu aldik diyemi pego bu kadar da eziq olunmaz ya dragonu aldık banlattın lan şerefsiz bu kadar mı lan haysiyetin dümbük
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:05 pm

ya 1 tane human cikip desin bu adam cidden kasıyor np sini diye ya hiç mi görmüyorsunuz
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:07 pm

pm atıyorum adminin konusucak yüzü yok
4PwrRomeo
Ezik
Ezik

SmileKO Kullanıcı Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:10 pm

Beyler emege saygı duymayan 'O***** COCUKLARINA' sesleniorum bu adam hakıyla kasıor npsini çamur atmayın lan *icler bu adam gibi player swde bulundu icin sevinmelisiniz ama siz napıosunuz banlatıosunuz brak ya bu adamın banı acılmazsa en adi o****u cocuyumki swde her wsye karışacam:P ben 4PwrRomeo PEGO sen adammısn lan Brak olum sen bu oyunu emek hırsız ***Smile
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:20 pm

olm savaş aç biz yokuz ya eşin dostun np kassin
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:22 pm

BUNDAN ONCE EN SAGLAM PLAYER LIST VARDI OY BILE ATIYODUNUZ NOLDUDA KARNINIZ AGRIDI CEVAP VER ADMIN NOLDU LAN 2 GUNDE VENTIMIZE GELIP SOHBET EDIYORDUK ADAM YERINE KOYDUK DIYEMI?
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:25 pm

hakkımızı ver lan buraya gelip 2 tane eziqin cümleleriyle iş yapma bize kimsiniz lan siz topunuz kim lan teaminiz kim lan hepsini getirin itinayla da elinize veririm yani adammısınız lan siz?yemin ederim 3 günlük eziq bunlar eziq eziq adam degil direk eziq
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:26 pm

1günde dragonu alirim ya istersem 30 k np yap

ordan gelirim alirim ya amk ezigi bunu bilerek oyna oyununu
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:29 pm

Revenqeful gece pk partimize girdin gördün npt yaptık mı biz zaten senden sonra da sabahın 4ünde son bowl u dönüp ciktim uyudum banlamışlar hiç mi görmüyosun nasıl oynadıgımızı bi ses cikarsana
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:31 pm

Vuqe IMrsChangesI MyCrazyGirL CeSSaS WhicH dün biz birlikte np kasmıyormuyduk bi ses cikarin da
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:38 pm

Admin pm atıyorum konuşcak yüzün yok adammısın lan sen cevap ver incele lan yoksa bi yanlışım napıcaksın ben girip oyun oynicaktim uyandım charima giremiyorum 3 tane çingene yüzünden 1i pego 1i qweqşwej biride sen 3 tane cingene yüzünden oyun oynayamıyorum buna bi acıklık ver ya şıracının sahidi bozacı amk 2 side çekemiyor bizi aynı clanda lar sende adam yerine koyup dinliyorsun oylemi onları
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 1:40 pm

yani konussam da karşımda adam olmadıgı için gerek yok ya daha doluyum çünkü anca burda birilerinin emegini çalarsınız çalsanızda herkez bizi biliyor ve yaptıgınız edit görüyor herkeze iyi çalışmalar hepinizinde
QwcWooW
Member
Member
QwcWooW

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 2:20 pm

EScape Karı Gıbı Konusuyoısun Yazıcaklarını Bır Cumlede Kur Once.
Gelelım yalanlarına Varan 1.
Aksam Savsından Sora Yanı saat 8de Acılan Savasda Sen Yoktun.O Savasdan Sora Dırek Bı Rest Geldı O Restde Ben Sana Baktım Sende Hıc Bır sımge Yok Yanı Sen Savas Bıttıkten Sora Np Yı kastın Sıralamda Baktım 2.Sıradaydın karusların ANcak Hıc bır sekılde ISaretın yoktu M Bıle Yanı Savas Bıttıkten Sora Dırek Rest Atıldıgına Gore Ya BIR TEK SANA ISARET GELMEDI BOYLE IHTIMALDE YOK YADA SAVASDAN SORA KASTIN.ADAMIN ASABINI BOZMA KUFUR ETTIRME BANA FORUMDA AZ ERKEKSEN DUN SANA O KADAR YAZDIM EV TELINI VER GELEYIM DIYE BOS BOS KONUSMUCAKSIN.KIMSE COCUK DEGIL BURDA
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 3:31 pm

1.Savaşta commanderdim komut verdim monu al ver yaptık herkeze sorabilirsin
2.Savaştan once nazi işaretim vardi clanım vardi respect clanı

3.Bi tavsiyem war biilaç war tam senlik Bisiktirol100mg kaybol
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 3:32 pm

edit millete adam olursun belki
Escape
Member
Member

MesajKonu: Geri: Escape-Npt Yada Bug   Escape-Npt Yada Bug EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 3:39 pm

varan 1miş lan edit oglu savaşta w1 def partisi benim di kaybettik istilaya geldiler lunarda karşıladik lunar al ver bellua 1 kere al ver lufer en az 5 kere al ver yaptık en az bunları da partimde Vuqe MrsChanges vardi Vuqe bana pm atti seni banlattilar biliyorum dedi oyunda bana napabilirim dedi **tir cektim ses cikartamadi adam ona ***tiri neden cektim gelelim mevzumuza

BENİMLE KÜFÜRLEŞTİN ***** COCUGUSUN NASIL BIR EZIQSIN KI PM ATIP
1
nası np kastın diyon sen
2
seni kaale almadim admine sikayet edicem dedin
3
adminde sende umrumda degilsiniz
4
bu serveri hep benim bulundugum takımlar salladı
5
eziqotesi clanı var tam senlik

Escape-Npt Yada Bug