QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point

3 posters
YazarMesaj
lolimposl
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 24
Teşekkür Alma Sayısı : 1

Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point Empty
MesajKonu: Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point   Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point EmptyCuma Mayıs 28, 2010 10:32 pm

GolDuck İsimli Arkadaşımız Az süre online olmasına rağmen hala dragonu istediği zaman alıyor... Vps fotorafını cekıp koyarsanız sevınırız
Only_PRIEST
Lider
Lider
Only_PRIEST

SmileKO Kullanıcı Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point   Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point EmptyCuma Mayıs 28, 2010 10:47 pm

ÜStünde Herhangi Bir tbl Görmedim Fakat Solo Takılıp Çok Kesiyorsa veya Npt Olabilirme Şansı da Takibe Alınması En İyi Yol Olacağını Düşünüyorum.
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point   Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 10:58 am

boş boş iddalar yaratmayın burda ne demek istediğini de anlamadım ko-panel de üstünüzdeki iteme kadar gözüküyor ne foto sunu istiyorsunuz ?
http://smile.benimforum.org
lolimposl
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 24

MesajKonu: Geri: Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point   Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 8:40 pm

Vps De Kim Kimi Kesmiş Gösteriyor Diye Biliyorum... Krdeşim... Neyse Zaten Golduck arklı ısımle konustuk

Nasıl oLuyorda Az sürede Bu kadar National Point
1 sayfadaki 1 sayfası