QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Veletin Küfrü :D

4 posters
YazarMesaj
:MistaMirage
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 31
Teşekkür Alma Sayısı : 1

Veletin Küfrü :D Empty
MesajKonu: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptySalı Mayıs 25, 2010 6:02 pm

Veletin Küfrü :D Aaassddd

Cok İyi WS Atıyomus Very Happy

Buda Klasik Bir Küfür>>>>

Veletin Küfrü :D Arqnxxssaa
Admin Küfür PM>Pikachu Gerereğinin YapıLmasını Arzediyorum.
hurbie
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:53 pm

Kimsenin kimseye durduk yere küfredeceğini sanmıyorum.Yazmış zaten Ks diye.Kendin mutlaka bişeler yapmışsındır.Vs de çağırmış gitmemişsin gayet suçlusun bana kalırsa hak etmişsin de.
MistaMirage
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 10:29 am

Benim Yaptığım KS KarusTown Önünde Herkes Dalıyor Ben de Vurdum Aldım . Bumu Yani KüfrediLcek Sey.O Küfreden de Sensin BiLiyorum.Boş Yere Kendinizi Küçültmeyin Lütfen.WS Gitmek Mecbur mu ? Gitmedim Diye Neden Küfrediyor?
hurbie
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:08 pm

Yok o ben değilim Admine IP kontrolü yaptırt istersen.Asasların ne kadar ksci olduklarını np açı olduklarını çok iyi biliyorum bu kadar cazgır olduguna göre mutlaka bişe yapmışsındır.50 np için neler vermezsiniz siz varya siz.Daha önce çok kez bana da yaptı asaslar.KS karus townun önünde demişsin de buna da inanmıyorum.Orda 100 kişi var kendinin kesme ihtimali cok düşük warriormuş zaten dolayısıyla kesememiş olsa bile sana küfredeceğini sanmıyorum hadi velettir etti diyelim 1 küfür eder bırakır bu kadar laf etmez.Her saniye adam çıkıyor sen 1 tanesine ks attın diye mi sövdü yani ? Ya vs ye karışmışsındır yada onun gibi bişey.Milleti şikayet ederken bile yalan soyluyorsunuz...
Saygılarımla.
MistaMirage
Member
Member

MesajKonu: Geri: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:56 pm

Bak Benim Önümde Adam Vardır WS Atar Karışmam Tamammı Serverde WS Ye Karıstığımı SöyLeyecek Adam Yok.50 NP Acıda Diilim Orada Pikachu KesiLdi Ben Sonra Adam Aldım Sövmeye BasLadı Bumu Sucum KarusTown Önünde Adam aLdım Ya.AsıL NP Aclığını O Yapıyor Ben WS Lere Karışsam Simdiye Simge Cıkartmıştım.Ara Sıra ql_Tommynin Pt Ye Girip Kasıyorum Ya da Solo Kasıyorum Sucum Ne Normal Oyunumu Oynuyorum.Lütfen Küfrü Ben Yemişim SucLu Benim Bu mu Adalet ?
MistaMirage
Member
Member

MesajKonu: Geri: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:57 pm

Admin Bak Surda Hemseriyiz HaLLediver Su İşi.
RevenqefuL
Admin
Admin
RevenqefuL

SmileKO Kullanıcı Puanı : 292
Teşekkür Alma Sayısı : 12

MesajKonu: Geri: Veletin Küfrü :D   Veletin Küfrü :D EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 2:00 pm

ben halledeyim admini uğraştrmayın bu işlerle xD konu kilit xD

Veletin Küfrü :D
1 sayfadaki 1 sayfası