QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

işte mükemmel bir npt pt si

2 posters
YazarMesaj
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

SmileKO Kullanıcı Puanı : 73
Teşekkür Alma Sayısı : 1

işte mükemmel bir npt pt si Empty
MesajKonu: işte mükemmel bir npt pt si   işte mükemmel bir npt pt si EmptySalı Mayıs 25, 2010 1:59 am

DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

MesajKonu: Geri: işte mükemmel bir npt pt si   işte mükemmel bir npt pt si EmptySalı Mayıs 25, 2010 2:04 am

sayın admin bu adamın gordugun gıbı pt sınde biri var ve bu çar baskasına kasıor np yi ben gece 2 karusla onlıeydık ve humanlarda toplam 2 3 kısıydı dıer 2 kısı pk atarken bu çar townda oturuyordu (ShinigamiHardCore) weya baskası ama bn bundan şüphelenıom o townda oturdugu sıra npt basladı ve gordun üzere npt yapan kıısı yı ben nerde yakaladım yani partı başkanı oldugunu gizliyor kı anlasılmasın admin loglardan bak lütfen bunun pt sinde kimler var cunku bu çar onların çarları ve asıl çarlarına np kasıolar...

En son DifficultLife tarafından Salı Mayıs 25, 2010 10:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

MesajKonu: Geri: işte mükemmel bir npt pt si   işte mükemmel bir npt pt si EmptySalı Mayıs 25, 2010 2:24 am

https://2img.net/r/ihimizer/img97/4724/hile2.jpg

ve bunada bakın yıne pt baskanı ve basska çarı kesıor ben emınımkı o dedıgım ısım nptyı yapıor ShinigamiHardCore bu olmasa bile dediğim gibi loglardan bakıp ögrenin pt sınde kımlerın oldugunu ama bnden bu adamdan suphelenıorum neden dersenız bu adam la beraber 3 kısı onlıneydı (Shinigami) teamından 3 kısı onlıneydı o sıralar npt basladıgı zaman 2 si çıkdı 1ı townda oturuordu ve o 2si de işte 1'i kesen çarın basına geçti dieride kesile çarın basına geçtı zaten loglardan ogrenınce bana hak verıceksınız ve bütün hile ve şikatlerimde hiç yanılmadım yanılmamda bu yazıları gecenın 4 ünde yazıyorum siz düşünün:D ben bu kdr çaba gosterdım ilgilenmek size kalmışşşşşşşşşşşşşşşşş.

En son DifficultLife tarafından Salı Mayıs 25, 2010 10:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: işte mükemmel bir npt pt si   işte mükemmel bir npt pt si EmptySalı Mayıs 25, 2010 3:01 pm

banlandı teşekkürler
http://smile.benimforum.org

işte mükemmel bir npt pt si
1 sayfadaki 1 sayfası