QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Tralala Team...

+5
DeLiFiseK
Admin
DifficultLife
BlueTorent
yavuzvardar1
9 posters
YazarMesaj
yavuzvardar1
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 11
Teşekkür Alma Sayısı : 1

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 7:56 pm

Tralala Teamden Elveda...

1 kişinin Tbl kullanmasından

Bütün klana atak kesme cezası veren. Admin ve 0ce DifficultLife Bu Serverda oynadığı için.

Karşımızda Serverın Sahibinin Dahada kuculuduğunu gormemek için [Ona yakıstıramadık]

Ve Biliyoruz. Bu serverın Bir Gün yeniden Db si sıfırlanıcak. [3 kere Db si sıfırlandı bırakmadık.]

Zamanı Geldi Artık Bırakıyoruz..

ManchesterTralala
qqTralalaxD
Hypnogaja
UmitBesenTralala
TralalaRote2
IpjITralala
ArifSusakxDTralala
IPsycophat
SquartTralala
tralalaxDserseri
Desquento
TralalaTİLEV
Squartille
.
.
.

[Eskiler Olarak]

Yeniden Başladığımızda Yanımıza Gelen arkadaslara Teşekkür ediyoruz.
Onlara Bi Zorunluluk Yüklemek İstemediğimiz İçin Bu kadar Kişinin İsmini Verdim...
yavuzvardar1
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 7:56 pm

Küfür Etmeyin Boşuna ... Biz Yokken Yerimizi Doldurursunuz İnşallah...
yavuzvardar1
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 7:58 pm

SoquSkan mıdır nedir tam Pm bilmiyorum. Bizde Varsa Bu carıda Arastırıcaksın.Admin.
yavuzvardar1
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 8:00 pm

Ve Diyorum Benim Pm BeatitPunkTralala Bende Kullandım...
Ama O Mertte Bu Çarı Banlıcak Kadar Bile Yürek Yoktu ..
Neyi Göze Alamadı Bilmiyorum..
Salak Gm_fenomeni atak kesti:D
Sonra Mute Attı Atak acıldı Very Happy 2 saat Pk attık Saolsun:D
Soradan Caktı Durumu .Very Happy
Rahatsızlık Verdiim İçin Bütün Humanlar Kusura Bakmasın. Very Happy
BlueTorent
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 58

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 8:34 pm

Sızi desifre etmek icin yoğun bi caba vermiştim ama wsLerde hep soyLedım szde ekstra var dıe boyLe dıceksen qq dıodunuz hep .Gorduk ne kadar pLayer oLduğunuzu . Beatit dısında dıkkatımı ceken oLmamıstı ama siteden hepinizin ss aLdım hatta yazdım 3 asas 1 warıor kıtap sızde ne arıyor ?

En son BlueTorent tarafından Ptsi Mayıs 24, 2010 8:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BlueTorent
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 8:35 pm

SoqusKanda oLdugu fıkrıne katılıyorum bı gece full aktı o adamda.
yavuzvardar1
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 8:47 pm

Kitabın Bizim Üstümüzde Durması Hiçbişeyin kanıtı deildir onu bastıımızı kanıtlayamassın ama bende inkar etmedim. 3 asas deil 2 asas 2 warior Wink
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

SmileKO Kullanıcı Puanı : 73

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:19 pm

lan tralala teamı sızı şıkayet edıp kirli yüzünüzü ortaya çıkardık die o.ç oluyoruz deilmi şimdide Tralala Team... Icon_smile çok komıksınız bılıormusunuz ben o beatıtpunktralala demıstım lan tbl var dıe hıle kulanION dıe yok yok yok yok yok yok neden dıordu erkeklıgı varsa varlan derdı hıle kullanın aq UNUTMAYİNKİ EMEK HIRSIZLIGI KUL HAKKINA GIRER BIZ GECE GUNDUZ KASALIM KENDI EMEGIMIZLE SİZ HİLEYİ AÇIP BAŞKA TÜRLÜ YOLLARDAN KASIN DOLAYISIYLA BUNU ŞİKAYET EDEN BEN O.Ç OLUYORUM DEİLMİ Tralala Team... Icon_smile Smile
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:26 pm

S.OLUP GİT ARKADAŞ BUGUN SENIN TEAMIN GITTI BI TEAM DAHA GELDİ BU İŞLER BOYLEDIR SEN GIDERSIN BAŞKASI YERINI DOLDURUR ADAM OLAYDIN HILE KULLANMAZDIN YOLUNUZ AÇIK OLSUN GÖRÜŞMEMEK ÜZERE BB..
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:48 pm

Nekadar güldüm Anlatamam size Smile ;
yavuzvardar1 demiş ki:
Ve Diyorum Benim Pm BeatitPunkTralala Bende
Kullandım...
Neyi
Göze Alamadı Bilmiyorum..
Sonra
Mute Attı Atak acıldı Very Happy 2 saat Pk attık Saolsun:D
Rahatsızlık Verdiim İçin Bütün Humanlar Kusura
Bakmasın. Very Happy
Oyunda duruyorum ve bu Team ın hile kullandığını öğrendim Daha doğrusu
tbl ile Priest kitap ını Warrior ve Asasların basabildiğini öğrendim...

Kontrol ettim tüm team da var. Notice Geçtim En büyük Elemanınız pm Atsın Tralala Team dedim.
BeatitpunkTralala pm attı cektim konuştuk birdaha olmaz fasa fiso arkadaşın banını açarmısın. Açmadık aksine diğer arkadaşı da ban yedi. He bu arada Arkadaşlar Hani demişler ya burda 1 kişi Kullandı die.. Ya birşey diyeceğim mantığını siz kurun bi asas ve warrior üstünde atack sc sini silip neden kitap taşır Smile Hiç biri Atack sc taşımıyor Smile Atack ını kestiğim çar(beatitpunktralala) her gün 2 kişiyi oyundan soğutsam kâr dır. Çarımın atağını açmazsan böyle yapıcam şöyle yapıcam diyordu.

En son O'da Yalvardı ki bana Alçalmaktan bahsediyorlar Aga aç artık ne olursun gibisinden lafları yapan kendileri neyse çok büyük bir mutluluk benim için oyunu bırakmanız. Yolunuz Açık Olsun birdaha görüşmemek Üzere [QuesTneT]
http://smile.benimforum.org
DeLiFiseK
Professional
Professional
DeLiFiseK

SmileKO Kullanıcı Puanı : 194
Teşekkür Alma Sayısı : 5

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:53 pm

uzaaaaa at arabasıııı defolun ulan
sen kimsin ki sana yalvarcazz hep sen deil kimseye yalvarmam ulan ALLAHtan baskaa

yüzsüz herifler ss kendileri koyor sorna kulanmadık die inkar ediyolorr DEFOLUN GİDİn it herifler ler

En son DeLiFiseK tarafından Ptsi Mayıs 24, 2010 10:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DeLiFiseK
Professional
Professional
DeLiFiseK

SmileKO Kullanıcı Puanı : 194
Teşekkür Alma Sayısı : 5

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 9:55 pm

bu sw 3- 5 i*le ayakta kalmıyor dostum

En son DeLiFiseK tarafından Ptsi Mayıs 24, 2010 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyPtsi Mayıs 24, 2010 10:23 pm

TEŞKRLER GM VE ADMN
:MistaMirage
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 31

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptySalı Mayıs 25, 2010 6:38 pm

qqTralalaxD yi Bi Araştırın Bakiim HiLe mi Diil Mi Hiç Boşuna Sitem Etmeyin Czde PK da Bu Kadar Cok Vuruldugunu Görmedim Ne Bicim Damage oLuyor Ve Canı Hiç İnmiyor Nedense ? Şimdi Uzayın DefoLun Bidaha da Gelmeyin İhtiyacımız Yok HiLeci edit
BlueTorent
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptySalı Mayıs 25, 2010 8:48 pm

Admin ve Gm_Fenomene TesekkürLer ...
yavuzvardar1
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: dadasf   Tralala Team... EmptySalı Mayıs 25, 2010 9:23 pm

Admin demiş ki:
Nekadar güldüm Anlatamam size Smile ;
yavuzvardar1 demiş ki:
Ve Diyorum Benim Pm BeatitPunkTralala Bende
Kullandım...
Neyi
Göze Alamadı Bilmiyorum..
Sonra
Mute Attı Atak acıldı Very Happy 2 saat Pk attık Saolsun:D
Rahatsızlık Verdiim İçin Bütün Humanlar Kusura
Bakmasın. Very Happy
Oyunda duruyorum ve bu Team ın hile kullandığını öğrendim Daha doğrusu
tbl ile Priest kitap ını Warrior ve Asasların basabildiğini öğrendim...

Kontrol ettim tüm team da var. Notice Geçtim En büyük Elemanınız pm Atsın Tralala Team dedim.
BeatitpunkTralala pm attı cektim konuştuk birdaha olmaz fasa fiso arkadaşın banını açarmısın. Açmadık aksine diğer arkadaşı da ban yedi. He bu arada Arkadaşlar Hani demişler ya burda 1 kişi Kullandı die.. Ya birşey diyeceğim mantığını siz kurun bi asas ve warrior üstünde atack sc sini silip neden kitap taşır Smile Hiç biri Atack sc taşımıyor Smile Atack ını kestiğim çar(beatitpunktralala) her gün 2 kişiyi oyundan soğutsam kâr dır. Çarımın atağını açmazsan böyle yapıcam şöyle yapıcam diyordu.

En son O'da Yalvardı ki bana Alçalmaktan bahsediyorlar Aga aç artık ne olursun gibisinden lafları yapan kendileri neyse çok büyük bir mutluluk benim için oyunu bırakmanız. Yolunuz Açık Olsun birdaha görüşmemek Üzere [QuesTneT]

Kim yalvardı lan sana 0ce ben senin anana bacına kufur ettim banla die yanına cekip kardeşim tbl yi at diyen kimdi en buyuk mal sensin. Sen yalvardın bana ama bunu kanse etmedin ve malsn....
yavuzvardar1
Member
Member

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptySalı Mayıs 25, 2010 9:26 pm

Size bunlar müstaak (...edit..Revenqeful ) delifişek 3 kere db sıfırladınız emeğimize ihanet etmediniz mi? ......edit....dahada milleti böyle kandırın ...
RevenqefuL
Admin
Admin
RevenqefuL

SmileKO Kullanıcı Puanı : 292
Teşekkür Alma Sayısı : 12

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptySalı Mayıs 25, 2010 10:03 pm

Üyelerimizden :MistaMirage ve yavuzvardar1 in forum kurallarının 3-4 ve 7. maddelerini alenen ihlalleri sonucu süreli olarak uzaklaştırılmıştır..Süreli erişim yasağı uyarı niteliğinde bir müeyyidedir, lütfen forumumuzu kirletmeyelim..
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 10:50 am

yavuzvardar1 demiş ki:
Size bunlar müstaak (...edit..Revenqeful ) delifişek 3 kere db sıfırladınız emeğimize ihanet etmediniz mi? ......edit....dahada milleti böyle kandırın ...
3 kere db sıfırlanması olmadı db 1 kere sıfırlandı bunu önümüze iten tek sizlersiniz..
sizin sayenizde herkez oyunumuzu bıraktı ip değiştirdik ve değiştikten sonra oyun beta sürecinde açık np kasmayın db editleniyor sıfırlanacaktır die defalarca söledik buda sizin ne diyim ki Ameleliğiniz olsa gerek..
http://smile.benimforum.org
hurbie
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 7

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:00 pm

Başka sw larda başarılar.
Only_PRIEST
Lider
Lider
Only_PRIEST

SmileKO Kullanıcı Puanı : 137

Tralala Team... Empty
MesajKonu: Geri: Tralala Team...   Tralala Team... EmptyCuma Mayıs 28, 2010 7:08 am

Hile İle Pkcu Olunuyorsa , Biz Gm Oluruz Güle güle ins bidaha da görüşmeyiz

Tralala Team...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SouthPark Clani