QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

hile RockAndRoL

4 posters
YazarMesaj
soner62
Ezik
Ezik

SmileKO Kullanıcı Puanı : 3
Teşekkür Alma Sayısı : 1

hile RockAndRoL Empty
MesajKonu: hile RockAndRoL   hile RockAndRoL EmptySalı Mayıs 18, 2010 10:08 pm

RockAndRoL ' da hile var ilgilenın 3 4 kısıde buna şahıt oldu adama 10 kısı dalıuoruz hp ınmıor üstüne ustelık bide 10k hp lı ıken 2 3 atıyor ben daha once boyle bıseye sahıt olmadım okdr ws attım asaslarla boyle bişey yok dex takı dıceksınız sımdı ama bnde cırıtık çakıorum adamın hp yıne normal çeyregı ınıor ılgılensenız sevınırım
evil_44
Ezik
Ezik

SmileKO Kullanıcı Puanı : 1

hile RockAndRoL Empty
MesajKonu: Geri: hile RockAndRoL   hile RockAndRoL EmptySalı Mayıs 18, 2010 10:13 pm

Ewt arkdaşa katlıyorum aynı pt deyiz adamın hp ınmıyor tıkı tıkır maşllah alyor slot dıner gıbı ilgilienrseniz sevinirim.....
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

SmileKO Kullanıcı Puanı : 73

hile RockAndRoL Empty
MesajKonu: Geri: hile RockAndRoL   hile RockAndRoL EmptySalı Mayıs 18, 2010 10:24 pm

Adam abartılı damage vuruyor ws ye basşlar baslamaaz yerdesınız bu adamı zaten alanı gormedım 100 kısıyle ws attık boyle bısey gormedım adamın ne hpsı ıner arkadasın dedıgı gıbı (slot doner gıbı) m20siz varıora 3 atıor bi takıp edın bana hak verceksınız zaten bugun 1 partı şahıt oldu buna ilgilenın lutfen ha unutmadan bide varıoruda var bunun oda abartılı damage vuruoyr yanı adam hem asasda hemde varıorda işi götürüyor ...
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

hile RockAndRoL Empty
MesajKonu: Geri: hile RockAndRoL   hile RockAndRoL EmptySalı Mayıs 18, 2010 11:39 pm

RockAndRoLL zaten banlı iyi oyunlar konu kilit
http://smile.benimforum.org

hile RockAndRoL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kamasullah hile
» BeatitPunkTralala ve klanı ful hile tbl
» LighterSC4 tbl hile
» SoquSqKaN TBL HİLE
» hile seri hp pot kullanma nick: 9