QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE

4 posters
YazarMesaj
yasinokka
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 14
Teşekkür Alma Sayısı : 1

HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  Empty
MesajKonu: HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE    HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  EmptyCuma Tem. 02, 2010 2:11 pm

SEYFULLAH CLANININ TUM WARRIORLARIYLA WS ISTIYORUZ HEPSINI KESIYORUZ AMA NAPALIM CAN SIKINTISI ISTE
OminoSReturnS
Lider
Lider
OminoSReturnS

SmileKO Kullanıcı Puanı : 158
Teşekkür Alma Sayısı : 0

MesajKonu: Geri: HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE    HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  EmptyCuma Tem. 02, 2010 9:10 pm

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
WaRSaNG3LaMk
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 31

MesajKonu: Geri: HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE    HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  EmptyPerş. Tem. 08, 2010 11:39 am

yasinim sen halolara ezik diosunda ben seni asasla kestim kalkansız S: ha istersen varior ws atak no pauldron 2 k hp avantajı verem halo gil sadece prilere güvenior seyfullahtan 1 varioru solo görmedim alayı kıçından korkuor
shalil
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 21

MesajKonu: Geri: HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE    HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  EmptyPtsi Tem. 12, 2010 9:04 pm

Hey eşşek senin eziq eziq die forumlarda bashsettiğin ekip senin gibi 100 tanesine semer vurup gönderdi daha ne vızıldıyon it..Bide diğer arkadaş sen öyle böyle konuşma şu sw alayınızı yardı benim ekibim 2 party gelip 7 kişinin elinmden bi csw monu alamayanlar bizi ws çağırıyor 7 nere 16 nere akıl mantık işimi lan diğer it benim clanda 2 pri vardı biri on olsa diğeri off daha ne konuşluyon sen it
WaRSaNG3LaMk
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 31

MesajKonu: Geri: HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE    HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  EmptySalı Tem. 13, 2010 12:50 am

bak arkadaşım it mit die konuşuosunda kuyruk acın varki anırıyosun burda eşşek die
bak sana şu kadar lafım var
fuzuli ''Sizin elinize yazın die kalem verdik ama unutmayınki hala silgi bizim elimizde'' seni
her jopta ne kdr avantaj istersen iste kanırta kanırta sşkmeyen namerttir tmmı allahın lolü HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  Lol
yasinokka
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 14

MesajKonu: Geri: HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE    HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE  EmptySalı Ağus. 03, 2010 4:06 am

cok komik insanlar var ya Very Happy:D lan firatla biz sizin clani topluyoduk czde kescek adam olmadinla vsyle np kasiyoduk vs de sizi kese kese adimi nptciye cikardilar daha ne olsun Very Happy:D:D

HALO NUN WARRIORLARI LUTFEN OKUSUN BURAYI YAZAN:EBRARKARA AND KETANE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Halo ve temi sw yi braksın diyenler
» İğrenç kufur lutfen ban (anaya.)
» SERVER TANITIMI BUNU LUTFEN ULASTIRABILDIGINIZ TUM FORUMLARA ULASTIRIN VE UPPLAYIN
» arkadaslar ben de bazi sitelerde konu actim lutfen bu adreslere gidip mesaj yazin ki konu ustlere tasinsin