QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Seyfullah

+5
DifficultLife
miCroBoCek
GelSenBenKeserim
WaRSaNG3LaMk
ferfer_ferdi
9 posters
YazarMesaj
ferfer_ferdi
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 14
Teşekkür Alma Sayısı : 1

Seyfullah Empty
MesajKonu: Seyfullah   Seyfullah EmptyC.tesi Haz. 12, 2010 10:55 am

Evt Arkadaslar bildiğinz gbi guzel bi ortam kurduk. Üst clan alımlarımız sona ermıstır.Bir süreliğine.Ortamımz da Bulunmak ısteyenler Alt Clanlarımızla birlikte Yanımzda Bulunabilrler. Bunun icin CptnJackSparow nickli arkadasımza Basvurabilrsnz.

Seyfullah..
WaRSaNG3LaMk
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 31

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptySalı Haz. 22, 2010 3:34 pm

ya dostum ortm diosun ama 5 tane priyi arkanıza alıp dolaşıonuz erkekce tek görmedim daha 1 tenenizi :S
GelSenBenKeserim
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 13

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptySalı Haz. 22, 2010 6:01 pm

WaRSaNG3LaMk demiş ki:
ya dostum ortm diosun ama 5 tane priyi arkanıza alıp dolaşıonuz erkekce tek görmedim daha 1 tenenizi :S
Dinime Küfür Eden Müslüman oLsa ws KovaLıyoruz Ws Ortasında 2 Tane Daha Asas Çağıranlar Siz değiL Biziz..!2 asas 1 asası ws istemeden kovalayan siz değiLsiniz Biziz..!
1 Kişiye 4 Asas Dalan Siz değiL Biziz...
miCroBoCek
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 8

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptySalı Haz. 22, 2010 6:26 pm

warsangel akıllı ol bızım klana laf yapma sen cok wsden kacıp kacıp gerı gelıp kesmek playerlıksa herkez bıraksın swyı sen oynaxD..

https://2img.net/r/ihimizer/img96/3216/o318.png al buda magele senı kestıgım zamandan bı kare cok hossunuz kacarken teke tekte hatta sen 2ye 1de bıle cok guzel kaıcyon dewam etxD..
WaRSaNG3LaMk
Member
Member

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptySalı Haz. 22, 2010 9:17 pm

hoca sen buna kestimmi diosun Razz dün resmen 1k npni 0a indirdim kese kese
sen daha resim koymayı bilmiosun ben seni tek başıma st girip alıom ha senin wsdende kacacaksak bu oyunu oynamayız bebe gibi forumda artislik yapma ezik haline acı
hepinizini kestim fotolar var ama rencide etmek istemiorum clanınada laf soleyecek bişey yok herşey ortada 5 pri 2varior 1 mage Razz ne ala memleket
DifficultLife
Member
Member
DifficultLife

SmileKO Kullanıcı Puanı : 73

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPerş. Haz. 24, 2010 1:21 pm

(warsangel) wsdende kacacaksak bu oyunu oynamayız diye bişey demıssın seyfullah klanı şahıt orıonla ws atıorduk sen gelıp spıke çakdın işte sen böyle şerefsizsin 2 yüzlü olma lutfen ... bu sw de ws den kaçaçak tek adam sensın masterı yanana spıke atacakda sensın. adamlarada ıftıra atma arkana alıosun 1 asas orıonu o ws atıor sen gırıorsun sen atıorsun o gırıor ws atıorum sızle arkadasına cure verıorsun işte buna ezıglık derler ezıg kelımesı sızın gıbı ınsanlara yakışır.
OminoSReturnS
Lider
Lider
OminoSReturnS

SmileKO Kullanıcı Puanı : 158
Teşekkür Alma Sayısı : 0

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPerş. Haz. 24, 2010 2:39 pm

bura tartışma yeri deil Very Happy Very Happy
shalil
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 21

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPerş. Haz. 24, 2010 8:08 pm

DifficultLife kardeşim çok haklı bu konuda buradan cvp verme gereksinimi duydum. warsangel... ark bana oyunda bayağı bi pm attı birşeyler geveledi zırvaladı (saçmaladı) ki cvp vermedim. Gerekte yok bizi bilen iyi bilir!
shalil
Member
Member

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPerş. Haz. 24, 2010 8:09 pm

Yav bi saçmalık daha varki biz 4 priest lacaksak party atack kim yapacak?
shalil
Member
Member

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPerş. Haz. 24, 2010 8:13 pm

Kim ne derse desin boş lafa karnımız tok bizim.. Bu sayfalardan şişirmeler basit oluyor icraat başında görünmen lazım ki bizle muhattab olabilesin.
Şimdi sen sadece işine bak uğraştırma bizi yok yere
Biz işimize kaldığımız yerden devam edeceğiz
WaRSaNG3LaMk
Member
Member

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyCuma Haz. 25, 2010 8:55 am

HaLQ olum sen banamı laf atıyorsun la wsye cekiorum o kdr pm atıorum arkana toplamışsın ptni mage 1 yandan ıce atıor priler db parti wsmi atıcaz dificult ya dostum bana karışma diosunuz ws atacgınızda silahlarımı cıkarıyor oturuyorum heleki bizim yaşarın ws sine karışmam karışamam ayhana sor bizi swde tek kesen oymuş seni ole diosun ayhan bilir wsye karışıp karışmadımı karıştıysam 1 foto at forma ıd şifremi koymassam en a diyim oke 1 foto yolla tmm:P ha bu arada HALO ezi icraat diosun swye 2 saat giriyorum 5k npmi kasıp çıkıyorum sense sw acıldından beri 3 prinle bile 7k zor kasmışsın icratına hayranım alahın amelesi sen yokken biz vardır bu swde surda 2 aylık usersin clan kurmuşsun artislik yapıosun brak bu ayakları hadi hepinize kocaman MUCK:)
OminoSReturnS
Lider
Lider
OminoSReturnS

SmileKO Kullanıcı Puanı : 158
Teşekkür Alma Sayısı : 0

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyCuma Haz. 25, 2010 8:58 am

WaRSaNG3LaMk demiş ki:
HaLQ olum sen banamı laf atıyorsun la wsye cekiorum o kdr pm atıorum arkana toplamışsın ptni mage 1 yandan ıce atıor priler db parti wsmi atıcaz dificult ya dostum bana karışma diosunuz ws atacgınızda silahlarımı cıkarıyor oturuyorum heleki bizim yaşarın ws sine karışmam karışamam ayhana sor bizi swde tek kesen oymuş seni ole diosun ayhan bilir wsye karışıp karışmadımı karıştıysam 1 foto at forma ıd şifremi koymassam en a diyim oke 1 foto yolla tmm:P ha bu arada HALO ezi icraat diosun swye 2 saat giriyorum 5k npmi kasıp çıkıyorum sense sw acıldından beri 3 prinle bile 7k zor kasmışsın icratına hayranım alahın amelesi sen yokken biz vardır bu swde surda 2 aylık usersin clan kurmuşsun artislik yapıosun brak bu ayakları hadi hepinize kocaman MUCK:)

Biz kez Sen rogue sin tabi kasacaksın Server ezik dolu Tek takılsan 64 64 64 64 NP Sen pt siz de takılabilirsin ama wariorlar öyle tek yapamazlar
LordPhilosophy
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 14

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:43 am

Tartışma Alanı Yapmışlar Beyler Burası Ws'me Karıştın Zart Yaptım SPike Attın Yeri değil Lütfen Başka Yerde Tartışın Bende Diyorum Clan Tutuldu heralde Yorum Çok Diye:)
GelSenBenKeserim
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 13

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 12:02 pm

War Şunu Ne oLursun Yapma Wsyi İyi Biliyormuşsun Kralmışşın gibi human asas açıp geLdim

Millete Diyorsun Cure Atma Wsde Kendin Cure Atıyorsun Diyince Eziklere Karşı Cure Atıyorum Diyosun

O Adamda Seni Ezik Görüyor O zaman Saçma Saçma Konuşmanın Alamı Yok

Ws Karışmıyorsun Belki Eyw Senle Ws geLine Neden Arkandan 3 5 Asas Daha geLiyor Bunu Açıkla Bide.

KraLsın Kinqsin Buysa Krallık Sen 1 numaraSın.[b]
shalil
Member
Member

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPaz Haz. 27, 2010 6:34 pm

WaRSaNG3LaMk demiş ki:

Yav birader ağzın anca laf yapıyor sen öyle np kasıyordunda nie ben sw sıfırlanmadan önce 1,idim sen madem öyle mükemmel ötesi bir insansın nie bizi muhattab alıyon ortaya laf atıp kendi reklamını yapmaya çalışıyorsun şu oyunda cz girip karus towna ilerleyene kadar bana 50 tane pm geliyor kimi küfür kimi artistlik yapıyor ama niyeyse bu insanların hepsinin bi açıklığını acizliğini (şerefsizliğini) yakalıyorum varsangel ve orion sw görüp görebileceğim en yılan insanlarsınız sinsilik iki yüzlülük riakarlık var sizde olm atalar boşa dememiş: Güneş balçıkla sıvanmaz die. Elinden birşey geliyorsa yap haa sende biliyon bende biliyom biz warrioruz takım oynu oynarız delikanlı gibi kapışırız yanıma bi kendin gibi bi çakal alıp milletin vs sine ks atmayız. Bi oyun için kimsenin kıymet verdiklerine küfür etmeyiz ettirmeyiz. Sana bundan sonra hep güleceğim:D:D Bu arada dün göreniniz oldumu bilmem adam burada çok kabadayı ama dün gm nin düzenlediği ws eventte karşısında Difficultlife görünce ben bu adamla ws yapmam die başladı ağlamaya ardından Difficult life bi abilik yaptı göğüslüğünü çıkardı ama şuan burada aslan kesilen arkadaş dün göğüslük çıkarmış biri karşısında kuyruğunu altına almış kaçıyordu:S (bide buradan meydan okuyordu) şimdi gelin bu adamın dediklerine nasıl taamma gösterin?
touqhandlose
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 10

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPerş. Tem. 01, 2010 4:23 pm

Beyler burası tartısma yeri degil her seye tartısıorsunuz o onu kesmıs o wsden kacmıs tanıtım yapılıor surda.
miCroBoCek
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 8

Seyfullah Empty
MesajKonu: Geri: Seyfullah   Seyfullah EmptyPtsi Tem. 19, 2010 8:12 pm

lan bebe ben yoktum bı tarafın kalkmıs 1 halonun yanında mage ıce atıp duruyo demıssın ben ıce dgeılm caksam lıgth cakarım got gıbı kalırsın!! 2 haloya bıda laf yapma seklını sss.. (forum geregı soylemıyom)!!.. 3 kes lan sanamı sorcaz bebeye bak aq dellendırme lan benı..

Seyfullah
1 sayfadaki 1 sayfası