QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]

Pvp Server

TakvimAnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Paylaş | 

My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER

YazarMesaj
BahadIR
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 6
Teşekkür Alma Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 3:40 pm

admin banlarsan sevinirim bali bunları banla night la dolu ss koyduk adamların hiçbiri banlanmadı
Kullanıcı profilini gör
RevenqefuL
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 292
Teşekkür Alma Sayısı : 12

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 5:40 pm

elinize sağlk Smile hepsi haftalık np analizinde gözükecektir zaten merak etmeyin,, kastıklarını sansınlar 3-5k yapnca daha pis koyar adama banlanmak Smile

Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 58

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 6:50 pm

Burda bir sürü ss cekıLmıs fakat dıkkatlı bakıldıgında adamı 2 kez arapnorrs 2 kezde LQST magenin kestigi acık buda npt oLmadıgını gosterır . 40'ar k npsi oLan adamLar 50 100 np icin npt yapmazlar[YaparLarsa Tam YaparLar ]50-100 npyi 2dk kasıorlar . Analizde görüseLim ^^ Very Happy
Kullanıcı profilini gör
BlueTorent
Member
Member

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 6:52 pm

Hatta 1 kere DifficultLife'ı da kesmisLer .Bu Adamı getıren Dıffıcult bıle olabılır ^^
Kullanıcı profilini gör
DifficultLife
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 73

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 7:14 pm

kardeşim benı kesmelerının sebebı o an ss çekerken ctrl de kagıt yok ve malıce yıyorum asas dalıor ayrıca bence sen bluoetorment my_live veya o yapanlardan bırı olmayasın bunu dıffıcult getırmıs dıe çırkın bır ıftırada atıyorsun farkındaysan klanca pk atıoruz ve pt baskanıyım çarın townda çıplak oldugunu gordum ve 1 kaç kere arkaya gıdıp yattıgına şahıt oldum ve buda%100 bır npt olayıdır ...

En son DifficultLife tarafından Paz Haz. 06, 2010 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
DifficultLife
Member
Member

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 7:21 pm

benım kımseye karşı bı garezim weya sorunum yok ama npt oldugu zaman hakkımın yenmesıne ızın veremem 40k lık adamlar dıosun nıe 50 100 alsınlar my_live takıp ettım forumda zaten (goldluck'a) bu adam 5 dk onlıne oluor nıe hala dragon onda? dıe bısey yazmıstı demekkı dragonun pesınde ve emellerine ulasmak ıcın boyle çirkin bişey yapıyor hem buna sen karar veremessın admin ilgilenır bu zamna kdr butun hıle bıldırımlerımde yanılmadım ayrıca oncekı npt sslerımın yarısıda partıce yapılan nptdır sızlerın kapasıtesı yetmez tabı bunları çakmaya biz olayı aydınlatmaya kalkdıgımızda ise sizlerin bahanelerı ıle karsılasıyoruz... bunada emınımkı bluetorment onlardan bırısısın cunku oyunda sende varsın senınde hakkın yenıyor bu senın zoruna gıtmıor tam aksine kızdırıyor anlam veremedım bir türlü.
Kullanıcı profilini gör
ferfer_ferdi
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 14

MesajKonu: My_Live   Paz Haz. 06, 2010 7:33 pm

Yaklasık 1 aydır Bu sw deym. bu sure icinde Bnmle Takılan herkez bilir ki ne npt vb. bi ise kalkstım ne de hile kullandım.arka kapıda denk geldi kesmeye basladık. 2. ss de de gornduğu gbi mageyle aynı pt de deiliz. Blue'nun da dediği gbi Böle bi ise kalkıssak 50-10 np kasmakla bıtırmeyız işi. Kötü Tesaduf Diorm Ben Buna. Yok eğer Evet sen Emek Hırsısızın Diosanız Buyrun Banlayın Karakteri. My_Live
Kullanıcı profilini gör
DifficultLife
Member
Member

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 8:05 pm

maliceyi sen atıosun (npt çarına) ar4pnorss gırıor babanın hayrınamı atıorsun o malıceyı? onkapı dururken arka kapıda ne ısın var priest başına?
gm bakar anlar zaten yanlısım olursada ozrumu dılerım her turlu herşey ortada
Kullanıcı profilini gör
ferfer_ferdi
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 14

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 8:24 pm

İlk basta O car Giyinikti yanı mageyle ws atıo sandık. Arka kapıda olmamızın sebebi 4r4p bi asas ı pesledı arka kapıya kadar geldk mageyi gordk yanastık. Dediğin gbi hersey ortada.
Kullanıcı profilini gör
BlueTorent
Member
Member

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Paz Haz. 06, 2010 9:21 pm

Ben bise demiorm anaLizde GoruseLım arkadasım Very Happy
Kullanıcı profilini gör
DifficultLife
Member
Member

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   Cuma Haz. 11, 2010 3:17 pm

bu konuya gm veya admınden bır cvp gelmedıgıne göre yapmamışlar dır heralde bu durumda özür dilerim kişilerden
Kullanıcı profilini gör
BlueTorent
Member
Member

MesajKonu: Geri: My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER   C.tesi Haz. 12, 2010 2:43 pm

anaLizde gorustuk ^^ .
Kullanıcı profilini gör

My_Live,Ar4pNorSs NPT İŞTE SİZE SS'LER
1 sayfadaki 1 sayfası