QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]

Pvp Server

TakvimAnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Paylaş | 

GuerraMorte

YazarMesaj
SantazePriestka
Ezik
Ezik

SmileKO Kullanıcı Puanı : 6
Teşekkür Alma Sayısı : 1

MesajKonu: GuerraMorte   Cuma Haz. 04, 2010 12:24 am

Öncelikle selamlar, bu serveri seçmemin sebebi, charların eşit olmasıdır.
Ben genellikle organize oyundan ve solo oyundan hoslanırım, clanda bu amacla kurulmustur.
Kesinlikle clan'a kullanıcı alırken "NP" sorulmaz, clan kullanıcıları.
+20 Yaş sınırı ve aklı basında sözünün eri adamlardan oluşmaktadır.
Oyun içerisinde problemsiz bir şekilde eğlenmeyi amaç edinmiş bir clandır.
Rumuzum
SantazePriestka 26 yaşındayım. Uskonun koxp ve artık cekilmez hale gelmesinden dolayı
pwp serverlarda takılmaya başladım. Ve genellikle her oynadığım serverda kadro oluşturarak diğer
pwp serverlarda'da aynı kadro ile oynamayı severim.. Çünkü, oynadığım kişilerin playerlik sistemine çok dikkat ederim.

Clanın Anlamı(GuerraMorte): Ölümüne Savaş italyancadır.

Bütün oyuncu arkadaşlara keyifli pklar dilerim, ve unutmayın saygının ve seviyenin olduğu her oyunda, İYİ arkadaşlıklar edinebilirsiniz
Esenlikler.
Kullanıcı profilini gör
DontStopROCK
Ezik
Ezik

SmileKO Kullanıcı Puanı : 1
Teşekkür Alma Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: GuerraMorte   Cuma Haz. 04, 2010 12:38 am

Merhabalar, Clan ve Şahsım adına söyleyeceklerimi kesinlikle övgü ve böbürlenmek olarak görmeyin...

GuerraMorte clanı ve (SantazePriestka) ile birkaç gün önce tanıştım.
Tamamen Uskonun baslangıcındaki Zevki,organizasyonu ve kesinlikle menfatciliğin dışında bir oyunun zevkine gerçekten ulaştım.

Önemli olan bence playerlık dışında arkadaslıktır. Düzen kurularak 1 kaç prof player ile diğer arkadaslarında prof'luğa yönelebileceğinden yanayım.

Hayatta da birkaç deneyimim oldu çok büyük kurumsal bir şirkette yöneticilik yaptım. yaşım 20 bunun sebebini diksiyon,iyi niyet,deneyim ve güleryüzlülüğe bağlıyorum. Her Alanda Önce Dostluk Sonra iş yada oyun diyorum Ve GuerraMorte'ye de Server'da başarılar diliyorum...

DontStopROCK
Kullanıcı profilini gör

GuerraMorte
1 sayfadaki 1 sayfası