QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
QuesTneT Empire Oyun Portalına hoşgeldiniz,,Bütün Konuları Görebilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız..Üye değilseniz 10 saniyede olabilirsiniz..[Forumun %60 ı görüntüleniyor , linkler gizli ]
QuesTneT Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Server

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap*******QuesTneT Empire PANEL *******

Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....

+2
gamzengin
NiGhtScRaW
6 posters
YazarMesaj
NiGhtScRaW
Member
Member
NiGhtScRaW

SmileKO Kullanıcı Puanı : 16
Teşekkür Alma Sayısı : 1

Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... Empty
MesajKonu: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 7:47 pm

KSC görmeden banlarsınız biz 4 ay dırlı sw nı oynarız kım tbl acsa npt yapsa foruma koyarız.Ama Ortada olmayan bir resim yuzunden sacma sapan mute atarsınız? He ortada varsa bir resim yada kanıt Vs... delikanlı olan koyar yok sildim yok silindi deyip kacmaz?Bakalım resim yada kanıt warmı?
COLUK COCUGU KRAL YAPARSIN ONU BUNU CEKEMEZ benım anladıgım cekemediğiniz adamı uzaklastıryorsunuz .... escape gibi adamları da zamanında böle yapmıssınız heralde ........ Bekliyorum Delikanlı olan koyar suraya bir resim yada kanıt?
gamzengin
Member
Member

SmileKO Kullanıcı Puanı : 7
Teşekkür Alma Sayısı : 0

MesajKonu: Geri: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 9:21 pm

oyunda coluk cocgun olması sadce pro oyuncuları kaybetmenzı saglar admın sadece bır lafa bakılmamalı adam gırıor canı sıkılıor anne bacı sovuor cıkıor cocuklarn lafıyla hareket yanlıs olr ksc en ıyısı (Love_You)
Only_PRIEST
Lider
Lider
Only_PRIEST

SmileKO Kullanıcı Puanı : 137

MesajKonu: Geri: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 10:04 pm

NiGhtScRaW demiş ki:
KSC görmeden banlarsınız biz 4 ay dırlı sw nı oynarız kım tbl acsa npt yapsa foruma koyarız.Ama Ortada olmayan bir resim yuzunden sacma sapan mute atarsınız? He ortada varsa bir resim yada kanıt Vs... delikanlı olan koyar yok sildim yok silindi deyip kacmaz?Bakalım resim yada kanıt warmı?
COLUK COCUGU KRAL YAPARSIN ONU BUNU CEKEMEZ benım anladıgım cekemediğiniz adamı uzaklastıryorsunuz .... escape gibi adamları da zamanında böle yapmıssınız heralde ........ Bekliyorum Delikanlı olan koyar suraya bir resim yada kanıt?

Sıkma Canını .
alemci
Ezik
Ezik

SmileKO Kullanıcı Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyPerş. Haz. 03, 2010 11:11 pm

nıght sız başda banı hakedıonzkı bowlda sızın clanla vs atıom adamınzn masterı yanınca hemen bana saldırıonz riseofthedarkkns
DeLiFiseK
Professional
Professional
DeLiFiseK

SmileKO Kullanıcı Puanı : 194
Teşekkür Alma Sayısı : 5

MesajKonu: Geri: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyPerş. Haz. 03, 2010 11:18 pm

burası usko deil gm yim gördüm ve banladım
usko prensip i burda gecmez her banladıgımız adamın ksc sini forma korsak işimiz var
ksc admine attım bide o baksın die
nie baska biri deil de seni banaldım varki banlıyoruz

Begenmiyorsan uzaaaaaaaaaaa zorla tutmuyoruzz dostumm

En son DeLiFiseK tarafından Perş. Haz. 03, 2010 11:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyCuma Haz. 04, 2010 12:48 pm

NiGhtScRaW demiş ki:

tmm buraya resim koyacağım ne acayip insanlarsınız.. yaw resmen gördüğüm şeyi inkar ediyorsun
http://smile.benimforum.org
Admin
Admin
Admin
Admin

SmileKO Kullanıcı Puanı : 208
Teşekkür Alma Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....   Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık.... EmptyCuma Haz. 04, 2010 12:50 pm

adam herkezi kandırmış ya Very Happy laf la hareket etmiyoruz neyse resmini bulucam şimdi koyacağım ok
http://smile.benimforum.org

Beyler bi BaKıN KSC Görmeden BaNlayan kimse arTık....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ketane5 tbl bıktık usandık artık cz ye çıkamıyoruz butun humanlar şikayetçi bu p***çlerden